METĀLA KONSTRUKCIJAS, KARKASI


METĀLA KONSTRUKCIJU KARKASI NOLIKTAVĀM, ANGĀRIEM, GARĀŽĀM, RAŽOŠANAS TELPĀM

PIEDĀVĀJAM DAŽĀDU IZMĒRU, METĀLA PROFILU KONSTRUKCIJAS,NOJUMES, NOLIKTAVAS.

 Karkass ir veidots no cinkotiem tērauda profiliem ,42X89mm un 40x40mmkas saskrūvēti savā starpā. Tas ir izturīgs pret koroziju.


Mūsu konstruktori izveidos aprēķinus, rasējumus pēc Jūsu vajadzībām.

Mūsu uzņēmums piedāvā arī MONTĀŽAS PAKALPOJUMU. Pakalpojuma cena atkarīga no izvēlētā modeļa, garuma un piegādes vietas. Strādājam ar privātpersonām un uzņēmumiem.

Veicam piegādi pa visu Latviju, ES, Skandināviju. Zvaniet vai rakstiet uz e pastu un mēs sagatavosim Jums piemērotāko risinājumu un komplektāciju.

Apņemamies veikt godīgu un atbildīgu sadarbību no mūsu pusesPRIEKŠROCĪBAS UN IEGUVUMI IZVĒLOTIES MŪSU VIEGLMETĀLA KONSTRUKCIJAS 


KVALITĀTE

Vieglā tērauda konstrukciju tehnoloģija ir progresīva būvniecības tehnoloģija, kuras pamatā ir jaunākie būvniecības zinātnes un tehnoloģiju sasniegumi. Ražošanas automatizācija un augstas precizitātes iekārtas ļauj izgatavot rāmja ģeometriju ar 1 mm kļūdu.

CENA

Vieglā tērauda karkasI ir lētākI un efektīvāki.

VIEGLA MONTĀŽA

Dizaina vieglums ļauj to likt uz viegla un līdz ar to lētāka pamata. Pietiek ar nelielu lentveida pamatu. Pateicoties nelielajam svaram, šī tehnoloģija ir piemērota esošas ēkas atjaunošanai vai paplašināšanai. Ātra montāža ļauj samazināt montāžas laiku.

EKONOMIJA UZ PACĒLĀJTEHNIKU

Viegla tērauda rāmja montāžai nav nepieciešams celtnis vai cita smaga celšanas iekārta. Visi karkasa elementi: sienas, griesti, kopņu sistēmas (jumts) tiek montēti, pārvietoti un montēti manuāli. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad būvlaukumam nav labas piekļuves vai nav pietiekami daudz vietas lieliem autoceltņiem.

EKONOMIJA UZ METINĀŠANAS DARBIEM

Viegla tērauda rāmja elementi nav sametināti kopā, bet tiek savilkti kopā ar pašvītņojošām skrūvēm vai kniedēm. Droša montāža.

DEFORMĀCIJAS

Karkasa konstrukcijām, kas izgatavotas no vieglā metāla, ir precīza ģeometrija un augstas stiprības īpašības. Metāla īpašības izslēdz saraušanos vai deformāciju laika gaitā pēc uzstādīšanas. Izgatavotās konstrukcijas saglabā norādīto ģeometriju neatkarīgi no mitruma un temperatūras svārstībām.

UGUNSDROŠĪBA BŪLAUKUMA TĪRĪBA

Metālam ir augsti ugunsizturības parametri. 

Tīra un sakopta būvlaukums. Vieglo tērauda konstrukciju sastāvdaļas tiek ražotas rūpnīcā un atkarībā no projekta tiek veikta karkasa elementu priekšmontāža. Uz būvlaukumu tiek vests tikai materiāls, kas nepieciešams visas ēkas montāžai. Tiek izmantots 100% no atvestā rāmja. Garantēta būvgružu, lūžņu, defektu u.c. neesamība.

SEZONALITĀTES IZSLĒGŠANA

Tā kā tehnoloģija ir balstīta uz "sausajām" būvniecības metodēm, konstrukciju var montēt jebkurā gadalaikā un gandrīz jebkuros atbilstošos laikapstākļos.

INTERJERA PLĀNOŠANAS IESPĒJAS. 

Tehnoloģija ļauj izveidot iekštelpas līdz 19 metriem bez papildu nesošām konstrukcijām.


KONSTRUKCIJAS IZTURĪBA

Vieglā tērauda rāmis ir izturīgs un uzticams, ražošanā tiek izmantots konstrukciju tērauds ar tecēšanas robežu no 350 līdz 550 MPa. Pretkorozijas cinka pārklājums (275 grami uz 1 kv.m, cinka pārklājums ar alumīnija vai magnija piedevu) nodrošina, ka rūsa nesagrauj metālu ilgtermiņā.

EKSPLUATĀCIJA

Ēkām no vieglajām tērauda konstrukcijām ir ļoti precīzi parametri. Tie ir labi aizsargāti no mitruma un temperatūras svārstību bioloģiskās ietekmes. Sakarā ar to ēkas tiek ekspluatētas ilgu laiku, kas ietekmē to efektivitāti. Šādas ēkas renovācija ir lētāka nekā tradicionālās ēkas.

EKOLOĢIJA

Tērauds ir videi draudzīgs materiāls, kas ir bez smaržas un neizdala kaitīgas vielas atmosfērā. Tērauda konstrukcijas, ja tās darbojas pareizi, ir drošas veselībai un videi. Siltinot karkasu, tiek izmantoti tādi materiāli kā poliuretāns, minerālvate, ekovate, putupolistirols, zema blīvuma gāzbetons, t.i. organiskiem materiāliem, kas ir pilnībā pārstrādājami.

GATAVIE ANGĀRU, NOLIKTAVU GARĀŽU, RAŽOŠANAS TELPU METĀLA KARKASU MODEĻIĀtrs, vienkāršs un precīzs montāžas veids. Katram rāmja elementam ir savs marķējums. Rāmja uzstādīšana atgādina bērnu dizainera montāžu. Uzstādītāju komanda 3-4 cilvēku sastāvā var samontēt karkasu konstrukcijai ar platību 150-200 kv.m. 2-4 dienu laikā.  Ātrā montāža ļauj racionāli samazināt būvniecības laiku.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.