EKSTRA STIPRAS SILTUMNĪCAS 

Piedāvājam jau gatavus izmērus kā arī izgatavojam pēc klienta izmēriem.

SILTUMNĪCAS EKSTRA STIPRAS

ĪPAŠI PIEPRASĪTAS IR MĀJIŅAS TIPA PROFILĒTĀ CINKOTĀ TĒRAUDA KONSTRUKCIJAS SILTUMNĪCAS. Tās paredzētas Latvijas un Eiropas klimatiskajiem apstākļiem. Paredzētas lielai sniega slodzei. Karkass ir veidots no cinkotiem tērauda profiliem 40x40mm, kas saskrūvēti savā starpā. Tas ir izturīgs pret koroziju.


METĀLA KONSTRUKCIJU KARKASI NOLIKTAVĀM, ANGĀRIEM, GARĀŽĀM, RAŽOŠANAS TELPĀM

SILTUMNĪCAS

PIEDĀVĀJAM DAŽĀDU IZMĒRU, KONSTRUKCIJAS UN STIPRĪBAS SILTUMNĪCAS, NOJUMES, NOLIKTAVAS.

ĪPAŠI PIEPRASĪTAS IR MĀJIŅAS TIPA PROFILĒTĀ CINKOTĀ TĒRAUDA KONSTRUKCIJAS SILTUMNĪCAS. Tās paredzētas Latvijas klimatiskajiem apstākļiem. Paredzētas lielai sniega slodzei. Karkass ir veidots no cinkotiem tērauda profiliem 40x40mm, kas saskrūvēti savā starpā. Tas ir izturīgs pret koroziju.

Mūsu piedāvātais šūnu polikarbonāts ir augstas klases ar UV pārklājumu, kas atbilst visiem Eiropas standartiem. Ar polikarbonātu aprīkota siltumnīca naktī nezaudē siltumu tik ātri kā plēves siltumnīca. Kalpošanas laiks ir 10 gadi.

Varam nokomplektēt pēc Jūsu vajadzībām.

PAPILDARĪKOJUMS Papildus iespējams pievienot Pagarinājumu pa 1.98m. Metāla pamatu konstrukciju, kas atvieglo uzstādīšanu. Jums nav pašiem jāgatavo betona, koka vai kādu citu konstrukciju pamatam. Cinkotas dobju apmales 1m un 0, 65m platumā. Papildus, jumta, sānu vēdlogus. Automātiskās vēdināšanas sistēmas logiem, durvīm Ventilējošā lenta polikarbonātam lai izslēgtu kukaiņu iekļūšanu šūnās, vienlaicīgi uzturot ventilāciju un kondensāta notecēšanu. Polikarbonāts 6mm, 8mm, 10mm

Mūsu uzņēmums piedāvā arī MONTĀŽAS PAKALPOJUMU. Pakalpojuma cena atkarīga no izvēlētā modeļa, garuma un piegādes vietas. Siltumnīcas arī pēc Jūsu izmēriem. Strādājam ar privātpersonām un uzņēmumiem.

Veicam piegādi pa visu Latviju. Zvaniet vai rakstiet uz e pastu un mēs sagatavosim Jums piemērotāko risinājumu un komplektāciju.

Izgatavojam siltumnīcas un noliktavas pēc Jūsu izmēriem.

Apņemamies veikt godīgu un atbildīgu sadarbību no mūsu puses


SILTUMNĪCU APSKATES LAUKUMS JĒKABPILĪ, RĪGAS IELĀ222Izgatavojam siltumnīcas un noliktavas pēc Jūsu izmēriem.


Apņemamies veikt godīgu un atbildīgu sadarbību no mūsu pusesSILTUMNĪCAS UN NOLIKTAVAS

More timber, SIA 

SILTUMNĪCAS UN METĀLA KONSTRUKCIJAS

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.