AUKSTĀ ŪDENS VANNAS


AUKSTĀ ŪDENS VANNAS

AUKSTS KUBULS – PAREDZĒTS AUKSTA ŪDENS TERAPIJAI VAI LEDU VANNAI.

Piedāvājam polipropilēna plastmasas KUBLUS ar jauku koka apdari. Varam ražot standarta izmērus, bet arī esam elastīgi atbilstoši klientu vajadzībām.

Mūsu aukstā ūdens iegremdēšanās vannas ir veidota tā, lai būtu ideāli piemērotas gan komerciālai, gan individuālai lietošanai. Viegli tīrāms un noslaukāms.

Papildus laikapstākļiem izturīgajam dizainam tas ir lieliski piemērots gan klubiem, gan sporta zālēm, gan sportistiem, gan bio hakeriem.


“TU ESI STIPRĀKS, nekā TU DOMĀ” WIM HOF


KAS IR AUKSTĀ ŪDENS TERAPIJA?

Aukstā ūdens terapija ir prakse regulāri veikt peldes ūdenī, kura temperatūra ir aptuveni 59°F (15°C) vai zemāka, lai ārstētu veselības stāvokli vai stimulētu ieguvumus veselībai. To sauc arī par auksto hidroterapiju.

Līdz šim aukstās iegremdēšanas priekšrocības ir labi zināmas, taču daudzi cīnās, lai integrētu šo jaudīgo praksi savā parastajā rutīnā.

Pirms ienirt aukstumā, šeit ir dažas lietas, kas jums jāzina, lai gūtu patīkamu (un atkārtojamu) pieredzi.

KĀDA IR PAREIZĀ TEMPERATŪRA?

Lielākajai daļai no mums aukstās iegremdēšanas priekšrocības sākas jebkurā temperatūrā, kas mums rada diskomfortu un tomēr dod mums iespēju padarīt praksi par daļu no mūsu ikdienas rutīnas. Tas nozīmē, ka jūs arī nevēlaties, lai jūsu vanna būtu tik auksta, ka jums būs jācīnās ar konsekvenci. Ledus vannas un auksti iegremdēšana parasti ir no 38°F līdz 59°F (3-15°C)

Regulāras aukstas dušas palīdzēs jums izprast pamata fizioloģiskās reakcijas, kuras jūs pieredzēsit ledus vannā, un jūs varēsit labāk tās pārvaldīt. Tas arī palīdzēs jums iegūt patīkamākas ledus vannas — gan attiecībā uz laiku, kurā varēsit uzturēties, gan ķermeņa reakciju uz aukstumu.

CIK ILGI JUMS JĀIEGREMDĒJĀS?

Aukstā iegremdēšanas mērķa laiks ir 2-3 minūtes. Trīs minūtes ir arī pietiekami ilgs laiks, lai izmantotu vēlamākās aukstās iegremdēšanas priekšrocības.

AUKSTĀ ŪDENS PRIEKŠROCĪBAS REGULĀRI PRAKSĒ

- uzlabo cukura līmeni asinīs,

- uzlabo tauku dedzināšanu,

– palīdz atgūties pēc ilgstoša treniņa un muskuļu sāpēm.

- paātrina vielmaiņu,

- stimulē leikocītus, baltās asins šūnas, kas palīdz cīnīties pret slimībām,

- aktivizē limfātiskās sistēmas cirkulāciju,

– šis process palīdz organismam detoksicēt,

– stiprina gribasspēku.

– mazina migrēnas un galvassāpes.

Imūnsistēmai svarīga aukstā ūdens terapija.

Daudzi cilvēki cenšas stiprināt savu imūnsistēmu ar vitamīniem un uztura bagātinātājiem, taču viņi neapzinās, ka varētu sasniegt labākus rezultātus, pastaigājoties aukstumā vai ejot aukstā vannā. Tas ir tāpēc, ka baltās asins šūnas, kas cīnās ar infekcijām, jūsu organismā cirkulē ātrāk, ja esat pakļauts aukstai temperatūrai. Aukstuma iedarbība var arī palīdzēt jūsu imūnsistēmai ražot citus cīnītājus ar infekcijām, tostarp šūnas un antivielas.

Lai gan aukstā ūdens iegremdēšana bieži koncentrējas uz prakses fiziskajiem ieguvumiem, regulāras aukstā ūdens terapijas priekšrocības sniedzas daudz tālāk par jūsu muskuļiem un locītavām.

Patiesībā daudzi cilvēki izmanto aukstā ūdens terapiju, lai kļūtu uzmanīgāki un saskaņotāki ar savu ķermeni. Daži cilvēki pat izmanto regulāras ledus vannas, lai palīdzētu viņiem labāk gulēt vai samazinātu stresa līmeni. Tikmēr citi izmanto aukstas ienirt, lai palīdzētu viņiem atjaunot saikni ar sevi un atrast savu iekšējo mieru.

Lai gan ikviena reakcija uz iegremdēšanu aukstā ūdenī ir nedaudz atšķirīga, lielākā daļa cilvēku uzskata, ka tas palīdz viņiem atpūsties un atgūties no ikdienas dzīves burzmas.

Aukstā ūdens terapija ar COLD PLUNGE varētu izklausīties kā pretintuitīvs padoms, taču izrādās, ka iegremdēšanās aukstā ūdenī var radīt negaidītus ieguvumus veselībai. Ja jūs nekad neesat izmēģinājis aukstā ūdens terapiju, varat to apsvērt. Ieguvumi ir daudz. Tāpēc uz priekšu, iekāpiet un paskatieties, kas notiek.


*Ilgstoša pakļaušana aukstai temperatūrai indivīdam var būt hipotermijas risks. 

Vienmēr vispirms sazinieties ar savu veselības aprūpes sniedzēju par jaunām terapijām.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.