KUBLS BAĻĻA NO MUMS

Vannu ražošanas process ir rūpīgs roku darbs.

Vannu ražošanā tiek izmantoti augstākās kvalitātes materiāli. Vanna ir izgatavota no stiklašķiedras, jo šis materiāls ir izturīgs pret UV starojumu, laikapstākļiem un citiem ārējiem apstākļiem, kā arī to ir viegli kopt. Stikla šķiedras apvalka forma ir pielāgota cilvēka muguras izliekumam, tāpēc vannā ir ērti atpūsties pat vairākas stundas. Salīdzinot ar koka vannām, mūsu vannas dizains ir veidots tā, lai ūdens patēriņš būtu mazāks. Šo priekšrocību nodrošina sola dizains – tas ir integrēts kopā ar sienām un grīdu.

Vannas tiek ražotas sešās krāsās – pelēkā, baltā, sarkanā, melnā, zilā un gaiši pelēkā krāsā. Savukārt koka apdarei var izvēlēties brūnu, pelēku vai melnu krāsu. Kopumā ir pieejamas 18 krāsu kombinācijas. Ja vēlaties vannas koka apdares dēļu krāsu pielāgot savai mājai, terasei vai viesu namam, varam to realizēt!


MASĀŽAS SISTĒMAS

Uzlabojiet savu pašsajūtu, papildinot standarta vannu ar vienu vai abām masāžas sistēmām:

ŪDENS MASĀŽA – relaksācija muskuļiem.

Ūdens masāžas strūklas atdarina masiera roku kustības, atslābinot saspringtos muskuļus un iekļūstot dziļākajos ķermeņa audos. Hidromasāžas baudīšana pēc fiziskām aktivitātēm uzlabo limfodrenāžu, kas veicina svara zudumu un novērš celulītu. Ūdens masāžas sprauslas efektīvi iedarbojas uz svarīgākajām ķermeņa zonām – pieri un plecus, vidukli, muguru un pēdas.

GAISA MASĀŽA – skābekļa dopings.

Siltā gaisa burbuļu plūsma veic vispārēju glāstošu ķermeņa masāžu un bagātina asinsrites sistēmu ar skābekli. Regulāra gaisa masāžas lietošana uzlabo vielmaiņu, smadzeņu darbību un asinsriti, kā arī stiprina imunitāti.

LED APGAISMOJUMS

Lai padarītu atpūtu vannā krāšņāku, piedāvājam komplektāciju papildināt ar LED apgaismojumu:

LED lampa (vannas apakšā), 48mm, 7 krāsas, 2 režīmi;

10 LED mazās lampas (novietotas pa vannas perimetru), 7 krāsas, 2 režīmi.

LED DEKORATĪVAIS PANELIS

Dekoratīvs LED panelis ar dizainu (nerūsējošais tērauds). Ir pieejami jau gatavi dizaini, iespējams izgatavot arī personalizētu.

SVARĪGĀKIE KUBLA LIETOŠANAS NOSACĪJUMI:

Stikla šķiedras vannas ir praktiskas un tām nav nepieciešama liela apkope. Šiem baseiniem nav spraugu un asu malu, kur uzkrājas netīrumi, to kopšana ir daudz vienkāršāka, salīdzinot ar koka vai polipropilēna vannu.

Krāsns sildīšanu drīkst uzsākt tikai tad, kad ūdens ir vismaz par 5 cm pārsniedzis augšējās ūdens cirkulācijas caurules augstumu! Aizliegts kurināt krāsni, ja vannā nav pietiekami daudz ūdens;

Vannas krāsni var kurināt ar sausu malku. Ieteicams izmantot bērza vai alkšņa malku. Aizliegts sildīt kubla krāsni ar ozola malku, visa veida briketēm, granulām, akmeņoglēm, gāzi, šķidro kurināmo;

Pie zemām temperatūrām (1 °C un zemāk) ūdeni nedrīkst atstāt vannā un krāsnī - pēc lietošanas, krāsnij beidzot kurties, ūdens ir jāizlej gan no kubla, gan no krāsns;

Uzreiz pēc ūdens iztukšošanas no vanniņas ieslēdziet masāžas sistēmas uz 15-30 sekundēm, lai gaiss izpūstu iespējamo kondensātu un ūdeni no sprauslām, caurulēm, sadalītājiem - tādējādi novēršot sistēmu aizsalšanu.

Vannu tīrīšanai varat droši izmantot augstspiediena mazgātājus (Karcher). Izmantojiet neabrazīvus tīrīšanas līdzekļus. Var izmantot baseina dezinfekcijas līdzekļus.

Sīkāku informāciju par karsto vannu uzstādīšanu un lietošanu atradīsiet lietotāja rokasgrāmatā.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.